Spotkanie z Gibą

"Dnia 31 października 2018 r. wybraliśmy się do Zespołu Szkół Gastronomicznych w Łodzi, aby uczestniczyć w spotkaniu z Gibą - znanym i utalentowanym brazylijskim siatkarzem, wielokrotnym reprezentantem swojego kraju. Podczas tego spotkania Giba opowiadał o swojej historii z siatkówką, o tym, jak ważny jest zdrowy i aktywny tryb życia oraz o życiowych wartościach. Przekonywał, że za jego sukcesami kryje się praca wielu osób i że bardzo ważni są ludzi, którzy nas otaczają, bo razem z nimi tworzy się drużynę. Giba okazał się być bardzo przyjaznym i życzliwym człowiekiem, który otwarcie i szczerze odpowiadał na wszystkie pytania. Nie nudziliśmy się, bo szkoła zorganizowała wiele ciekawych atrakcji - oglądaliśmy film o życiu Giby, dopingowaliśmy siatkarza w konkursie na lepienie pierogów, a na końcu odbył się mecz, w którym mogliśmy podziwiać sportowca w akcji. Spotkanie zakończyło się rozdaniem autografów. Patrząc na nie, z pewnością będziemy pamiętać o tym miłe spędzonym dniu."
Oliwia Bugajska kl. 7b