Rywalizacja czy współpraca?

W piątkowy poranek uczniowie klasy 5c uczestniczyli w warsztatach "Rywalizacja czy współpraca?". Zajęcia, które odbywały się w świetlicy jednego z łódzkich Planetariów, rozpoczęły się od zabaw integracyjnych, które dały Piątoklasistom mnóstwo radości :)

W drugiej części zajęć rozpoczęła się prawdziwa gra. Uczniowie zostali podzielenie na dwie drużyny. Jedna drużyna działała na parterze, druga na trzecim piętrze. Zadaniem uczniów było przesyłanie sobie wzajemnie kartek z napisanym znakiem plusa bądź minusa.

Kartki te były przesyłane do przeciwnej drużyny za pomocą windy :)

Głównym celem zabawy było zdobycie jak największej ilości punktów.

Niesamowite emocje, wspólne opracowywanie taktyki gry oraz przede wszystkim współpraca. A wszystko to po to, aby przekonać się, że RAZEM można zdecydowania WIĘCEJ!