```````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````

"Nasze sprawy w naszych rękach - dzieci o swoich prawach"

Serdecznie zapraszamy na konferencję "Nasze sprawy w naszych rękach - dzieci o swoich prawach", która ma na celu popularyzację idei praw dziecka wśród polskiego społeczeństwa. Konferencję tę przygotowali oraz samodzielnie poprowadzą uczniowie z łódzkich szkół podstawowych:

  • Szkoły Podstawowej nr 81 im. Bohaterskich Dzieci Łodzi
  • Szkoły Podstawowej nr 137 im. prof. Aleksandra Kamińskiego
  • Szkoły Podstawowej nr 142 im. Zawiszy Czarnego
  • Szkoły Podstawowej nr 174 im. Jana Machulskiego
  • Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego STO

 

Data: 03 czerwca 2019 r. w godz. 13.00 - 15.00
Miejsce: Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi, ul. Zachodnia 93, 90 - 402 Łódź

Link do rejestracji ->

"Nasze sprawy w naszych rękach" - to konferencja, na której opowiemy o niezwykle ważnych sprawach, jakimi są prawa dzieci. Wydarzenie jest dla nas o tyle ważne, że sami odpowiadamy za cały jego przebieg. Zachęcamy do udziału!"
Organizatorzy

```````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````