Jagienko, rośnij razem z nami!

 

Koleżanki i Koledzy,
Szanowni Dorośli,

Jagienka ma 9 lat i jest naszą koleżanką z klasy. Od urodzenia choruje na rzadką chorobę genetyczną - wrodzoną łamliwość kości. Z powodu ciągle postępującej choroby jeździ na wózku inwalidzkim. Operacja, na którą zbieramy pieniądze, pozwoli Jej swobodnie oddychać i zmieni jej życie na lepsze.
Jagienka, mimo swojej choroby, zawsze jest uśmiechnięta i chętnie podejmuje wyzwania. Jest dzielna i pokonuje przeszkody, które stają na jej drodze. To kochana i bardzo koleżeńska dziewczynka. Lubi bawić się klockami i kocha koty. Jej największym marzeniem jest, by wyzdrowieć.
Zrobimy wszystko, żeby Jej pomóc!!!

Koleżanki i Koledzy z 3a
...............................................................................................

Fundacja Gajusz
ul. Dąbrowskiego 87, 93-271 Łódź
subkonto: 26 1240 6960 7390 0003 0100 0000
Pomoc dla Jagienki