Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr

W tym roku za nami XIV edycja Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr. Głównym celem konkursu jest rozwój i kształtowanie myślenia algorytmicznego i komputacyjnego oraz popularyzacja posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną wśród wszystkich uczniów na wszystkich etapach edukacyjnych.


W terminie 3-4 października 2019 r. odbyły się testy próbne w godz. 12.00-13.00  w pracowni komputerowej. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy uczniom za udział w teście próbnym. Z naszej szkoły wzięli udział następujący uczniowie: Gustaw Rynkiewicz kl. 5b, Franek Rychter kl. 5b, Zuzia Staniszewska kl. 5b, Eryk Włodarczyk kl.5b, Mateusz Guzewicz kl. 5c, Michał Ożdżyński kl.5c, Wiktor Listkiewicz kl. 5c, Szymon Bamberski kl. 6b, Zosia Kornat kl. 6c, Maksymilian Gawin kl. 6c, Kinga Fałek kl. 6c, Jan Świerczyński kl. 6c, Brandon Swergonne kl. 7a, Jakub Rosiński kl. 8b, Malwina Kwiatkowska kl. 8c oraz Michał Holoszczapor kl. 8c.

W konkursie celujący wynik - 90% uzyskała Zuzia Staniszewska z klasy 5b! Bardzo dobre wyniki 50-71% uzyskali Maksymilian Gawin, Zosia Kornat, Franciszek Rychter, Jan Świerczyński, Mateusz Guzewicz, Wiktor Listkiewicz. Pozostali uczestnicy osiągnęli bardzo zadowalające wyniki.
Konkurs właściwy odbędzie się w terminie 12-15 listopada 2019 r. W tym samym czasie uczestnicy konkursów Bóbr ze wszystkich krajów północnej półkuli przystępują do wykonywania zadań.