Nasi uczniowie startują w konkursach :)
 
Uczniowie klas ósmych wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Matematyczno-Fizycznym Noboj - więcej informacji pod adresem: https://junior.naboj.org/
Nasi uczniowie utworzyli dwa zespoły i z zapałem rozwiązywali zadania, z którymi w tym samym czasie zmagały się drużyny z 3 krajów. Ogółem startowało 905 drużyn na świecie, w tym 18 drużyn z naszego województwa. Wszyscy zyskali dyplomy, jedna z drużyn zajęła 9 miejsce w Łodzi, gratulujemy serdecznie i życzymy sukcesów w zgłębianiu tajników przedmiotów ścisłych.

 
Rozstrzygnięty został też konkurs informatyczny Bóbr. Z naszej szkoły startowało ogółem 35 uczniów w trzech grupach wiekowych I-III, IV-VI, VII-VIII. Uczniowie otrzymają dyplomy, czekamy na ostateczne rozstrzygniecie organizatorów, którzy przeliczą punkty i ostatecznie wyłonią laureatów w poszczególnych kategoriach wiekowych. Najwięcej punktów z naszej szkoły zdobył Jan Świerczyński z klasy VIc, który uzyskał wynik na poziomie - 89%!
Serdecznie gratulujemy i życzymy, aby Janek znalazł się w gronie laureatów. Trzymamy mocno kciuki!