Super czytacze

16 grudnia 2019 roku uczestniczyliśmy w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 70 w Łodzi pod hasłem „Super czytacze”. Naszą Szkołę reprezentowały sześcioosobowe drużyny z klas: Ic, IIa i III c. Konkursowe zadania dotyczyły treści następujących lektur: „Plastusiowego pamiętnika” M. Kownackiej, „Królowej śniegu” H. CH. Andersena i „Dzieci z Bullerbyn” A. Lindgren.  Nasi zawodnicy świetnie się zaprezentowali podczas turniejowej rywalizacji. Drużyna z klasy IIa zajęła I miejsce, zespół z IIIc zdobył II miejsce, a z Ic - III miejsce w swojej grupie wiekowej. Reprezentantom naszej Szkoły wspaniale kibicowali uczniowie klasy III c. To był bardzo udany dzień. Wykazaliśmy się swoją wiedzą i umiejętnościami, poznaliśmy nowych kolegów, zwiedziliśmy Szkołę im. S. Wyspiańskiego, a przede wszystkim świetnie się bawiliśmy w atmosferze zbliżających się Świąt.