Z książką Mi do twarzy


Zadaniem uczestników konkursu zorganizowanego przez bibliotekę szkolną pod hasłem „Z książką Mi do twarzy” było wykonanie fotografii przedstawiającej chwile spędzone z książką. Laureatów konkursu wyłonili czytelnicy podczas głosowania, które odbyło się w zespole Biblioteka SP 81 w aplikacji MS Teams.

Oto jego wyniki:

I miejsce ex aequo: Lena Koniuszy, kl. II c i Maksymilian Gawin, kl. VII c

 

II miejsce: Filip Staszewski, kl. VI b

III miejsce: Zoja Staszewska, kl. III c


Wyróżnienia:

Nadia Chojnacka, kl. VII a

Krzysztof Chojnacki, kl. II a

Lena Binasiak, kl. III d

Zuzanna Rychter, kl. VI b

Konrad Walczak, kl. VI a

Igor Binasiak, kl. I b

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom konkursu! Dziękujemy również czytelnikom, którzy oddali swoje głosy na wybrane prace! O terminie wręczenia nagród uczestnicy konkursu zostaną powiadomieni po powrocie do szkoły.
Do zobaczenia w bibliotece!