Bezpieczna przerwa

Z dniem 2 kwietnia 2012 r. ruszył w naszej szkole projekt " Bezpieczna przerwa", czyli uczniowskie dyżury. Projekt powstał między innymi z inicjatywy samych uczniów, dlatego to oni również byli współautorami regulaminu kontraktu i plakietek dyżurnych. Wszyscy chętni uczniowie klas IV - VI poddani zostali krótkiemu testowi sprawdzającemu znajomość regulaminu szkoły oraz predyspozycje do pełnienia tak odpowiedzialnej funkcji. Uczniowie zdali egzamin na 6!


W czasie przerw na każdym piętrze i w sklepiku, nasi dyżurni pilnują porządku oraz służą pomocą swoim kolegom, wspomagając nauczycieli dyżurujących. Swoją funkcję pełnią z ogromnym zaangażowaniem. Nawet Ci uczniowie, którzy często rozrabiali na przerwach, okazali się fantastycznymi "stróżami prawa". Mamy nadzieję, iż dzięki realizacji projektu każda przerwa w naszej szkole będzie bezpieczną przerwą.

Gablota projektu

d1d2dscn2558dscn2560dscn2561

Designed by Free Joomla Templates
Projekt i wykonanie: Wioletta Szwebs